„Z literaturą przy kawie” – kwiecień

12.04.2018

W dniu dzisiejszym w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ślesin miało miejsce kolejne spotkanie przy kawie z podopiecznymi ŚDS oraz DPS.


czytaj dalej...

E-kursy językowe nadal dostępne w bibliotece

28.02.2018

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin przedłużyła o kolejny rok współpracę z firmą Funmedia. Firma ta jest liderem na międzynarodowym rynku multimediów edukacyjnych i ma doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych narzędzi dydaktycznych.


czytaj dalej...

Biblioferie – grudzień

23.02.2018

To już ostatni miesiąc, który towarzyszył naszym biblioferiom. Po przeczytaniu wierszy Marcina Brykczyńskiego i odśpiewaniu „Sto lat…!!!!” pani Marii, bo to ona obchodziła swoje urodziny w grudniu, zabraliśmy się do pracy. Grudzień to oczywiście...


czytaj dalej...

Biblioferie - listopad

22.02.2018

W listopadzie skończyliśmy nasze korale oraz zrobiliśmy dynię.

 

 


czytaj dalej...

Biblioferie - październik

21.02.2018

Jesień w pełni. Pracą łączącą trzy jesienne miesiące są korale z jarzębiny czyli z masy solnej. We wrześniu zrobiliśmy koraliki, dziesiaj - w październiku zostały pomalowane a jutro okaże się co dalej :). Dzisiaj wykorzystując origami modułowe wykonaliśmy piękne liście w barwach jesieni.


czytaj dalej...

Biblioferie - wrzesień

20.02.2018

Czas biegnie nieubłaganie. W bibliotece już jesień a wraz z nią jesienne liście i jeże.

 

 


czytaj dalej...

Biblioferie - lipiec, sierpień

19.02.2018

Początek drugiego tygodnia ferii to dla nas czas wakacji. Lipiec i sierpień są miesiącami zwykle gorącymi, dlatego przenieśliśmy się na chwilę do Afryki a do sklejenia czekała na wszystkich żyrafa.


czytaj dalej...

Licznik odwiedzin: 111814