"Koziołek Matołek wędruje do.." klas IV

23.05.2018

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin realizuje projekt pn. Koziołek Matołek wędruje do…, dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury


czytaj dalej...

"Koziołek Matołek wędruje do..." klas II i III

22.05.2018

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin realizuje projekt pn. Koziołek Matołek wędruje do…, który dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury


czytaj dalej...

"Z literaturą przy kawie" - maj

21.05.2018

Kolejny miesiąc, kolejne spotkanie i kolejny dramat Gabrieli Zapolskiej. Tym razem kawę wypiliśmy przy "Moralności pani Dulskiej".


czytaj dalej...

Spotkanie z Franklinem

14.05.2018

Z okazji Tygodnia Bibliotek Bibliotekę Publiczną Miasta i gminy Ślesin odwiedziła grupa przedszkolna "Zajączki" z ZSP w Ślesinie.


czytaj dalej...

W poszukiwaniu kapelusza

20.04.2018

W piątkowe przedpołudnie, 13 kwietnia, filia biblioteczna w Szyszyńskich Holendrach gościła dzieci z tutejszego przedszkola wraz z wychowawczynią. Tym razem pięcio i sześciolatki uczestniczyły w przygotowanych przez bibliotekarki zajęciach plastyczno-literackich. Rozpoczęły się one od przeczytania i wspólnego omówienia wiersza Wandy Chotomskiej pt. "Kapelusz"...


czytaj dalej...

„Z literaturą przy kawie” – kwiecień

12.04.2018

W dniu dzisiejszym w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ślesin miało miejsce kolejne spotkanie przy kawie z podopiecznymi ŚDS oraz DPS.


czytaj dalej...

E-kursy językowe nadal dostępne w bibliotece

28.02.2018

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin przedłużyła o kolejny rok współpracę z firmą Funmedia. Firma ta jest liderem na międzynarodowym rynku multimediów edukacyjnych i ma doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych narzędzi dydaktycznych.


czytaj dalej...

Licznik odwiedzin: 115903