Katarzyna Ryrych -spotkanie autorskie

O swojej pracy przez dwa kolejne dni będzie opowiadała pani Katarzyna Ryrych, która od lat uczy angielskiego, maluje obrazy i pisze książki. Dla dorosłych, młodzieży i drobiazgu – jak mówi o dzieciach. Dwukrotna laureatka Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren. Jej powieść O Stephenie Hawkingu... otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego oraz została wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej i międzynarodową listę IBBY Outstanding Books for Young People with Disabilities.

"O Stephenie Hawkingu, czarnej dziurze i myszach podpodłogowych" otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

Klasy II, III i IV z Piotrkowic oraz klasa III e z ZSP w Ślesinie - 14.06.

Klasa III i V z SP w Licheniu Starym

Klasy IV a i IV b

Wręczenie nagród laureatom konkursu "Nagrodzeni statuetką Koziołka Matołka"

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury