Renata Piątkowska, Malwina Kożurno - spotkanie autorskie

Kolejny dzień, to kolejny autor, którego mamy przyjemność przedstawić kolejnym klasom szkół podstawowych na terenie gminy Ślesin. Dzisiaj o swoich książkach, w niezwykle ciekawy sposób opowiedziała pani Renata Piątkowska a ich fragmenty żywiołowo przeczytała pani Malwina Kożurno. Książki autorki były wielokrotnie nagradzane. Jej książka Wieloryb otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, Na wszystko jest sposób i Hebanowe serce zostały nagrodzone w II i IV konkursie im. Astrid Lindgren, a Wszystkie moje mamy  zdobyła I nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka.

Książka, za którą autorka otrzymała Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego.

Klasy Ic i II z ZSP w Ślesinie

Klasy I i II z SP w Licheniu Starym

Wręczanie nagród laureatom konkursu "Czytam książki nagrodzone statuetką Koziołka Matołka"

Pani Malwina Kożurno w fascynujący sposób czyta fragment książki.

Etapy powstawania książki. Od pisarza w różowej spódniczce do bibliotekarki i magazyniera z gwiazdą na bluzce :)

Możliwość zakupienia książki i zdobycia autografu.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury