Edyta Zarębska-15.11.2017 r.

Urodziła się w 1977 roku w Hrubieszowie, mieszka w Lublinie. Pracuje na komputerze, maluje obrazy, pastele i oleje oraz pisze książki dla dzieci. Jest współzałożycielką wydawnictwa Bociuś, w którym ukazała się jej debiutancka książka „Opowieści babci Gruni”, napisana wierszem i własnoręcznie przez autorkę ozdobiona.

czytaj dalej...

Arkadiusz Niemirski -08.11.2017 r.

Arkadiusz Niemirski - polski powieściopisarz, satyryk i dziennikarz. W latach 80. był współzałożycielem „kabaretu i...”, współpracował z Programem Trzecim Polskiego Radia oraz kabaretem „Długi”. Pisał artykuły do czasopism „Tylko Rock” i „Teraz Rock”.

czytaj dalej...

Izabella Klebańska - 28.04.2017 r.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Autorka scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak Tut turu i Miganki czy Piosenkarnia, emitowanych przez Program 1 TVP.

czytaj dalej...

Marcin Pałasz - 06.10.2016 r.

Marcin Pałasz– polski pisarz dla dzieci i młodzieży, autor słuchowisk. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Debiutował w 2004 roku książką "Opowieści z Krainy Potworów". Laureat Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego , dwukrotny laureat...

czytaj dalej...

Joanna Jagiełło - 08.06.2016 r.

Joanna Jagiełło polska pisarka, autorka powieści dla młodzieży, wierszy i opowiadań dla dzieci i dorosłych. Absolwentka anglistyki UW. Współpracowała z miesięcznikami „Perspektywy” i „Cogito”. Jest redaktorką podręczników do języka angielskiego....

czytaj dalej...

Licznik odwiedzin: 109058