Kolorowe choinki

17 grudnia 2018 r. filię biblioteki w Szyszyńskich Holendrach odwiedziły 3 i 4-latki z miejscowego przedszkola. Tematyka przygotowanych przez bibliotekarkę zajęć nie mogła być inna niż świąteczna. W trakcie spotkania dzieci wysłuchały wiersza Artura Oppmana pt. ,,Choinka’’. Maluchy opowiadały również o tym, bez czego nie mogą odbyć się święta. Nie zabrakło także aktywności plastycznych: wszyscy uczestnicy wykonali świąteczne choinki.

We wtorkowe przedpołudnie, 18 grudnia, filia biblioteczna w Szyszyńskich Holendrach gościła pięcio- i sześciolatki z tutejszego przedszkola wraz z wychowawczynią. Dzieci uczestniczyły w przygotowanych przez bibliotekarkę zajęciach, które rozpoczęły się od przeczytania i wspólnego omówienia wiersza Beaty Kołodziej pt. "Grudzień". W trakcie spotkania nie zabrakło też zajęć plastycznych. Dzieci wykonały św. Mikołaja oraz ozdabiały choinkę z papieru.

Dzieciom i wychowawczyni dziękujemy za przybycie do biblioteki i zachęcamy do częstych odwiedzin.